web design templates

NASIL SİPARİŞ VERİLİR?

Sipariş Vermek İçin
Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz. Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize siparis@ayarkundura.com 'a mail atıp yada iletişim menüsünden bize ulaşıyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0535 212 51 16

SİPARİŞ

Sipariş vermek için şu adamları yapmanız yeterli.

1

Ayakkabı Seçimi

Bizim modellerimizden veya sizin bulduğunuz istediğiniz modellerin fotoğraflarını, ayak ölçü numaralarınızı, dilediğiniz rengi, varsa ayak şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.  Ardından 0535 212 51 16 numaralı telefondan ya da siparis@ayarkundura.com adresine mail atıp bizimle iletişime geçiyorsunuz. 

2

Ustaların Değerlendirmesi

Gönderdiğiniz modelleri ustalar titizlikle inceleyip size fiyatıyla beraber geri dönüş yapıyor. Sizde memnun kalırsanız ayakkabının yapım süreci başlıyor.

3

Ayakkabının Yapım Süreci 

Ayakkabı yapım süreci size onay verildiği günden itibaren başlar ve istenilen modelin zorluğuna ve iş yüküne göre bitiş süresi 3-15 gün arasındadır.

Sipariş Takibi

Siparişi takibinizi yine güncel olarak 0535 212 51 16 nolu numaradan yapabilir ya da info@ayarkundura.com mail adresine mail atabilirsiniz.

5

Tamamlanan Sipariş

Sipariş tamamlandıktan sonra bize vermiş olduğunuz iletişim bilgileri tekrardan teyit edilir ve vermiş olduğunuz adrese tarafımızdan kargolanır.

Adres

Hüseyinağa Mahallesi.Küçük Bayram Sokak NO:24/A
Beyoğlu/İstanbul 

İletişim

Email: info@ayarkundura.com 
Telefon: 0535 212 51 16 

Links