simple site maker

Geleneksel Yöntemler

İlk sıraya müşteriyi koymak


Tel&Whatsapp: 0535 212 51 16

Mobirise

Kurulduğumuzdan beri, bir bireyin ayakkabılarını ayaklarının kesin gereksinimlerinden oluşturma sürecini değiştirmedik.

İlk olarak, her ayak için bir ahşap 'son' yaparız. Bu, belki de bir ustanın beceri ve sabır gerektiren, sürecin en kritik, kesin ve kesin aşamasıdır. Ayakkabıcılar olarak, ölçümlerinizi sadece bir kez almaktan gurur duyduğumuzdan, yavaş, dikkatli ve özenli bir şekilde ayrıntılandırmalıyız. 

Mobirise

Son detaylarınızı aldıktan sonra, kullanılacak malzemenin türünü ve yapısını seçiyoruz. Her zaman sadece en kaliteli malzemeleri kullanarak birçok stil ve desenimiz var. Ortotikten biniciye, size sadece size özel bir çift ayakkabı verecek olan çağdaş modayla birleştirilmiş bir uygulama sunabiliriz. Hemen hemen her türlü malzeme ile çok yaratıcı olabiliriz. 

Mobirise

Malzeme seçildikten ve ölçülmek üzere kesildikten sonra, şekle germek için son olarak yapıştırılır. Daha sonra deri astarlar için kesilir - üst ve iç. 'Clickers' üst deriyi keser. Deri içindeki astarlar rahatınız için kritiktir ve uygun bakım ve dilligence ile yapılır. İç katman daha sonra ustalarımızın eleştirel gözlerinin altında üst üste dikilir.

Mobirise

Ardından, topuklar ve ruhlar için deri kesilir ve sonuncusuna yerleştirilir. Tabanlık en son uyacak şekilde mükemmel şekilde kesilir. Deriler sürekli olarak gerilir ve kelepçelenir ve parmakları korumak için üst kapak ve iç astar arasına bir üst tampon eklenir.

Daha sonra topuklar, her ayağın kesin gereksinimlerini yansıtacak şekilde katmanlar halinde yerleştirilir ve uygulanan son dekoratif ayarlamalar ile deriye son temizlik verilir.  

Adres

Hüseyinağa Mahallesi.Küçük Bayram Sokak NO:24/A
Beyoğlu/İstanbul 

İletişim

Email: info@ayarkundura.com 
Telefon: 0535 212 51 16 

Links